Lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

 1. 1.Czym jest Rodzinka?

  Rodzinka to Program Lojalnościowy dla stałych Klientów sieci Carrefour. Polega on na tym, że na specjalnej karcie gromadzisz punkty, które następnie automatycznie wymieniasz w kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł.
  Dodatkowo w sklepach Carrefour Market (oferta nie dotyczy sklepu Warszawa Złota 59) wybrane produkty mają niższą cenę dla posiadaczy karty Rodzinka.
 2. 2.Jaka jest różnica w funkcjonowaniu programu Rodzinka w sklepach Carrefour i Carrefour Market?

  W sklepach Carrefour i Carrefour Market można zbierać punkty na kartę Rodzinka. W hipermarketach Carrefour punkty naliczane są za paragon, produkty oznaczone jako Hit miesiąca, produkty marki Carrefour oraz specjalne kupony. W supermarketach Carrefour Market (oferta nie dotyczy sklepu Warszawa Złota 59) punkty naliczane są za paragon i kupony. Dodatkowo dla posiadaczy karty Rodzinka w sklepach Carrefour Market wybrane produkty oznaczone w gazetce i w sklepie symbolem „Z Rodzinką zyskujesz” mają obniżone ceny, dzięki temu zapłacisz za nie mniej- pamiętaj tylko, aby w kasie okazać kartę Rodzinka.
 3. 3.Które produkty mogę kupić w niższej cenie dzięki karcie Rodzinka?

  W sklepach Carrefour Market produkty, które możesz kupić taniej dzięki karcie Rodzinka są specjalnie oznaczone w gazetce i w sklepie symbolem „Z Rodzinką Zyskujesz”. Aktualna gazetka dostępna jest na stronie http://www.carrefour.pl/promocje/gazetka-promocyjna.
 4. 4.Gdzie zbierać punkty Rodzinka?

  Punkty możesz zbierać we wszystkich supermarketach Carrefour Market oraz w wybranych hipermarketach Carrefour biorących udział w Programie. Tutaj znajdziesz listę sklepów.
 5. 5.Czy punkty mają termin ważności?

  Jeżeli używasz karty Rodzinka systematycznie, punkty nie tracą ważności. Jeśli nie używasz karty przez 12 miesięcy – zostaje ona zablokowana, a punkty przepadną. Aby kartę odblokować wystarczy, że okażesz ją przy kasie podczas zakupów.
 6. 6.Za co otrzymuję punkty w programie Rodzinka?

  W sklepach Carrefour punkty otrzymasz za:
  - produkty oznaczone symbolem Hit miesiąca – są to produkty specjalnie punktowane kupując je otrzymasz 5 lub 10 pkt
  - produkty Marki Carrefour – każdy 1 zł wydany na te produkty to 1 punkt
  - realizację specjalnych kuponów – okazując je przy kasie otrzymasz ekstrapunkty
  - paragon – za zakupy od 1 gr do 9,99 zł otrzymasz 1 pkt, za wydane każde kolejne 10 zł - otrzymasz 3 pkt.


  W sklepach Carrefour Market punkty otrzymasz za:
  - paragon – za zakupy od 1 gr do 9,99 zł otrzymasz 1 pkt, za wydane każde kolejne 10 zł - otrzymasz 3 pkt.
  realizację specjalnych kuponów – okazując je przy kasie otrzymasz ekstrapunkty
 7. 7.Na co mogę wymienić punkty?

  Każde 600 punktów zebrane na koncie wymienisz automatycznie w kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł. e-Kupon rabatowy zrealizujesz podczas kolejnych zakupów.
 8. 8.Jak mogę zapisać się do programu Rodzinka?

  Przyjdź do swojego sklepu Carrefour lub Carrefour Market – kartę i formularz zgłoszeniowy odbierz w Punkcie Obsługi Klienta lub w kasie. Uzupełnij formularz na miejscu i zostaw go w POK lub zabierz go ze sobą do domu i uzupełnij (tutaj). Tylko prawidłowa rejestracja zapewni korzystanie ze wszystkich ofert specjalnie przygotowanych dla posiadaczy kart..
 9. 9.Jak działają specjalne kupony?

  Są to kupony, za które otrzymasz ekstrapunkty okazując je przy kasie. Na każdym kuponie znajdują się informacje na temat jego sposobu wykorzystania, daty ważności, kwoty zakupów, itp.
 10. 10.Kto może zostać uczestnikiem Programu Rodzinka?

  Do programu może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która wypełni formularz zgłoszeniowy i wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 11. 11.Ile muszę zapłacić za kartę Rodzinka?

  Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym Rodzinka, a tym samym karta uczestnika, są darmowe. Dodatkowo do karty głównej otrzymasz bezpłatnie dwie karty-breloki, które możesz doczepić do kluczy lub podarować swoim bliskim i razem zbierać punkty na wspólnym koncie.
powrót do góry
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carrefour Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z pozn. zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazane przeze mnie adresy email.